Menüü
Otsi kodulehelt

Meist

Eesti Ehitab 2017
Eesti Ehitab 2017

LOKAATOR on mõõteseadmete müügi ja hoolduse ning veevõrgus lekkeotsimise ja nõustamisega tegelev väike ja tubli ettevõte aastast 2001.

Lokaator OÜ on Radiodetection Ltd, F.A.S.T GmbH, Nivus GmbH, MWM-Martinek Water Management GmbH ja Mala GeoScience ametlik esindaja Eestis ja Lätis.

Kõik meie tootjatehased on oma ala parimad ning teevad oma väikeste töökate kätega kvaliteetseid asju. Lokaator OÜ kuulub pikka aega Eesti Kaubandus-Tööstukotta ja alates 2014. aastast ka Eesti Vee-ettevõtete Liitu – EVEL.

Meie poolt pakutavaid asjalikke seadmeid kasutavad  pikaajalised partnerid nagu Tallinna Vesi AS, Eesti Raudtee AS, AS Gaasivõrgud, Elektrilevi OÜ, AS Telia Eesti, ELTEL Networks AS, Elektritsentrum AS, Viljandi Veevärk AS, Pärnu Vesi AS , Narva Vesi AS, Järve Biopuhastus OÜ, Kuressaare Veevärk AS, Merko Infra AS, Astlanda Ehitus OÜ ja paljud teised suuremad ja väiksemad taristu- ja ehitusettevõtted.

Lisaks kasutavad meie seadmeid ka Läti suurimad kaablivaldajad nagu Rigas Udens, Lattelekom SIA, Latvijas Gaze, Sadeles Tikls (Latvenergo) jne.

Eesti Ehitab 2004
Eesti Ehitab 2004