Menüü
Otsi kodulehelt

HEPA-filtriga Troteci õhupuhastid teevad kodus ja klassiruumis õhu puhtaks

HEPA- filtriga Troteci õhupuhastid teevad kodus ja klassiruumides õhu puhtaks. Enamike ruumide jaoks on sobilikud AirGoClean 250 õhupuhastid, mis on sobilikud ca 50m2 ruumide jaoks. Õhupuhasti puhastab õhu nii suurematest tolmuosakestest, mille võtab kinni eelfilter kui ka erineva suurusega mikroosakestest, mis jäävad HEPA- filtritesse. Eelfiltrit saab puhastada tolmuimejaga ning vajadusel ka pesta. Seadmesse tuleb paigalda tagasi alati kuiv filter. HEPA filter on mustumise korral vajalik vahetada!

AirGOClean 250 on sobilik enamus tubadesse ja klassiruumidesse!

Õhupuhasti valimisel on hea jälgida puhasti erinevaid võimsusastmeid ehk kui palju kuupmeetreid õhku läbib puhastit erinevatel ventilaatori kiirusastmetel. Mida kiiremini ventilaator töötab seda rohkem käib seadmest õhku läbi ja seda paremini saab õhk puhastatud, aga ka seda suuremat müra teeb seade. Seepärast ei tohiks valida õhupuhastit maksimaalse lubatud ruumi suuruse järgi, vaid õhupuhasti peab suutma oma teisel või kolmandal kiirusastmel tsirkuleerida toas oleva õhu 4 kuni 8 korda filtritest läbi ühe tunni jooksul. Mida suurema arvu kordi käib õhk läbi puhastist ja filtritest, seda puhtamaks ja viirusevabamaks saab õhk. Nii et seadme soetamisel jälgige alati õhukuivataja müraastmeid erinevatel ventilaatorite kiirustel ning mitu kuupmeetrit õhku läbib seadet erinevatel tasemetel.

HEPA filtri puhul on oluline, et HEPA filter oleks võimalikult tihedalt oma pesas, et puhastatav õhk ei pääseks filtrist mööda. Oluline on ka HEPA fitri paksus, sest mida paksem ja tihedam on filter, seda paremini puhastab see filter õhku. Odavate seadmete puhul ei pruugi filter asetuda täpselt pessa ja filtri ja puhasti seina vahele jäävad praod.

AirGoClean seerias on ka väiksemad magamistoa puhasteid AirGoClean 11E, 10E, 15E, aga ka seinale paigaldatav AirGoClean 140E mudel ning ka suuremad AirGoClean 350 ning ka sertifitseeritud HEPA 13 ja 14 filtriga AirGoClean One. AirGoClean One https://www.lokaator.ee/product/ohupuhastaja-airgoclean-one/on selle seeria tippmudel. Rohkem informatsiooni puhastite kohta: https://www.lokaator.ee/products/ohupuhastajad/

Kortermajade väga kuivadesse kodudesse sobivad ka niisutusega õhupuhastid, näiteks AW20S, mis on vaikne ja väga sobilik seade magamistuppa https://www.lokaator.ee/product/ohuniisuti-ja-ohupuhasti-aw-20-s/ ja kevadel ja sügusel HEPA filtriga õhukuivatid näiteks TTK70HEPA https://www.lokaator.ee/product/ttk-70-hepa/

Õhupuhastit, kuivatit või niisutit valides küsi alati julgelt nõu Lokaatori spetsialistidelt!

AirGoClean One