Menüü
Otsi kodulehelt

HEPA filter tuleb allergikutele appi

Tehnoloogia täiustab meie igapäevaelu. Sageli ei oskagi arvata, et täiesti tavaliseks muutunud probleemidele on lahendus olemas.

Olgu süüdlaseks halb linnaõhk või pisikahjurid, sageli võib ükskõik millises ruumis olla palju peidetud tervisekahjustajaid. Hingamisraskused, roidumus ja peavalud, mida saastatud õhk soodustab, pole probleemid, millega lihtsalt ära harjuma peab.


HEPA filter, mis töötab koos
Troteci õhukuivati ja isegi õhupesijaga, ei taga toas ainult meeldivamat olekut, vaid eemaldab ka saastet ja allergeene, nt:

  • Tolmulestajääke
  • Hallituseoseid
  • Õietolmu
  • Baktereid
  • Mikroobe
  • Osasid heitgaase

Igatpidi hea õhk

Õhukuivatite eelistest oleme enne kirjutanud, ja kuigi tegemist on hea lahendusega paljudele eelmainitud probleemidele, tagab HEPA filter täiusliku puhtuse. Erilist kindlust pakub selle kasutamine hallituse vastu – niiskuse eemaldamine raskendab vohamist, aga eoste levikule paneb lõpu filter.

Kui aga on tegemist vastupidise probleemiga, ruumis on liigne kuivus, võib ka see mõjuda halvasti enesetundele. Õhuniisutaja aitab, kui peaksid tekkima kuivast tingitud hingamisteede hädad. Samal ajal pole tegemist ka riskiga, sest HEPA filter hoiab ka sel puhul puhtust.  

HEPA filter kui investeering enda tervisesse

õhupuhastiTavaliste terviseprobleemide üle on Eestis veel eriti levinud suhtumine, et “Küll kannatab ära!” Väikesed hädad võivad aga kasvada millekski suuremaks või lihtsalt järk-järgult elukvaliteeti halvendada.

Kodu võiks ometi olla paik, kus ohtusid ei leidu. Töökoht võiks olla peale ohutu paiga ka koht, mis soodustab produktiivsust. Probleemid õhuga aga võivad märkamatult vallandada terve murejada ükskõik, kas tegemist on kontori, tööstuse või elukohaga.

Liigne kuivus või niiskus on vaid üks katsumus, veelgi varjatumate õhuprobleemide vastu aitab aga HEPA filter, mis tagab, et kasutajal on täielik kontroll oma ruumi puhtuse üle. Nii saab teha kaks suurt sammu parema tervise nimel.

Tehnoloogia aitab veelgi

Lokaatori eesmärk on tutvustada hüvesid, mida targad tehnikalahendused ellu ja töösse tuua võivad. Õhuniisutajate ja -kuivatitega koos kasutatav HEPA filter on vaid üks nendest.

Tule tutvu, milliseid lahendusi veel leidub!