Menüü
Otsi kodulehelt

5 märki, et on aeg soetada niiskuse eemaldaja

Liigne niiskus ruumis võib olla mõnikord selge, mõnikord mitte. Tasub teadlik olla märkidest, mis viitavad sellele, sest probleemiga varakult tegelemine hoiab ära suurema kahju. Niiskuse eemaldaja tuleb sellisel juhul suureks kasuks.

ÕhukuivatiKui ruumis

  • on rõske olla,
  • tekib märke hallitusest või roostest,
  • leidub aeg-ajalt kahjulikke putukaid,
  • allergia annab endast märku,
  • enesetunne on konstantselt kehv,

on kindlasti aeg mõelda õhukuivati kasutamisele. Lahkame neid märke nüüd lähemalt.

Rõskus on kõrvaldatav

 

Liigne ja jätkuv niiskus toas on ilmselge põhjus õhukuivati soetamiseks. Mis sageli meelde ei tule, on see, et udused aknad ja rõske olek ruumis võivad olla vaid jäämäe tipp ja tegutsema peaks kiiresti.

Lastes niiskusprobleemil püsida, võib tekkida hallitusoht ja rooste. Samuti on niiske ruum soodne kasvupind erinevatele putuk-kahjuritele ning võib põhjustada peavalusid ja kehva enesetunnet.

Kahjuritest vabaks

Üks putukas, keda majapidamises ikka aeg-ajalt kohtab, on majasoomukas. Tegemist on väikese halli vingerdisega, kes küll haigusi ei levita, aga võib kahjustada esemeid. Soomukale meeldib niiskus ja tema kohalolek on üldjuhul märk sellest, et seda võib ruumis liialt olla.

Alati pole ämblikku varnast võtta, kes soomukaid jahiks. Taoliste kahjurite äraajamisega saab niiskuse eemaldaja efektiivselt hakkama.

Niiskuse eemaldaja abistab allergiate puhul

Võiks ju loota, et väljast tuppa allergeene väga ei levi, aga liigne niiskus avab neile tee. Veel hullem on neil, kelle reaktsioonitekitajad elavadki toas. Mõned tulevad sellega igapäevaselt toime, mõned mitte.
Isegi kergemat sorti allergia või tundlikkus võib liigniiskes ruumis enesetunnet halvendada. Niiskuse eemaldaja muudab eri sorti allergeenide toas levimise või isegi vohamise üsna keeruliseks, tagades toas puhtama oleku.

Milleks probleemiga leppida?

Kui tegemist pole just ränga allergia või suure hallitusega, võiks tunduda, et niiskusest tekkivad probleemid võib vabalt ära kannatada. Need mured aga võivad kuhjuda millekski veel halvemaks ja tegelikult pole üldse selline enda kulutamine üldse vajalik. Niiskuse eemaldaja tasub end igati ära, sest see muudab ruumi puhtamaks ja tagab turvatunde, et probleem ei süvene.

Meil on tehnilisi lahendusi erinevatele igapäevaelu-, ehitus- ja tööstusprobleemidele. Küsi pakkumist!