Uued tooted

Lekkemääramis teenus

Pakume FAST GmbH AquaM300 lekkeotsimiseadmega H2 gaasiga lekkeotsimisteenust nii plast- kui metalltorudel. 5-10% vesinik/ 90% lämmastik gaasiseguga ja nuusutamisseadmega saab leida ka väga pisikesi lekkeid maaküttekontuuridel,  uutel plastik veetorudel, majaühendustel jne.

Meie teenust kasutades ei jää leke tavapäraselt avastamata, küll aga võib selguda, et tegemist polegi lekkega vaid süsteemi mõni teine osa (pump, tagasilöögiklapp) ei tööta nii nagu vaja!

Anname ka nõu veevõrgu arendamise ja tsoneerimise, torude puhastamise (näiteks õhk- vesi survepesuga) ja leketega tegelemise kohta!

Images / - - - DL200H a

Rohkete mõõtmiskombinatsioonide, suure mälu ja analüüsitarkvaraga PRO kliimaloger DL200H

Pildid / - - - Kaabliotsija CAT4

Lihtne, täpne ja tugeva konstruktsiooniga uus kaablite vältimise riist kaabliotsija C.A.T 4+

Pildid / - - halva lõhna neutraliseerija 1

Ülikompaktne ionisaatoriga halva lõhna neutraliseerija Airgo Pro 8

   
Pildid / - - BO20 inspekteeritav kaamera 2 Inspekteerimise kaamera BO20 on universaalne ja lihtsalt kasutatav seade visuaalseks endoskoopiliseks kontrolliks erinevates õõnsustes või raskesti ligipääsetavates kohtades. Loe lähemalt SIIT
Pildid / - - bf05-lux-meter-trotec-130389 Kompaktne väikene valgusemõõtur BF05 võimaldab sul teostada täpset valguse mõõtmisi nii sees kui väljas.
Pildid / - - - RD7000+Tx

RD7100 PL lokaator on Radiodetectioni uus trassiotsija, millel on palju innovaatilisi omadusi nagu näiteks võimalus määrata elektrikaablitel eraldi 50Hz harmoonikuid (50,150,250,350 ja 450Hz) ning seetõttu eristada ühte elektrikaablit teisest.

Veelgi paremini varjestatud antennid, et tagada probleemivaba töö ka kommunikatsiooniderohkel alal.

   
 Pildid / - - Uued tooted - niiskuse mõõtjad Trotec-i uued niiskuse mõõtjad – ideaalne võimalus mõõta niiskuse taset siseruumides.
   
Küsi julgelt!
Helista: +372 683 1904
Kirjuta: info@lokaator.ee