Tark veemõõtja tagab veevõrgu üle kontrolli

Suuri probleeme veevõrguga saab ennetada kui appi võtta õige vahend. Nutikas WLM veemõõtja pakub erinevaid funktsioone, millega saab operatiivselt tegeleda leketega ja tegeleda veevõrgu diagnostikaga.

Tehnoloogia eelis

Veevõrk on ilmselgelt üks viimaseid asju, mida hallates teadmatusi tekkida võiks, sest lekkest võib kasvada välja üsna kulukas probleem. WLM tsoneerimisandur annab ülevaate ja veelgi rohkem läbi järgnevate võimaluste.

WLM veemõõtja kui investeering

Tootjagi on WLM veemõõtja puhul garantiiks kvaliteedist. MWM-Martinek on Austrias tegutsenud juba üle 15 aasta ja lubab, et tegemist on kõige arenenuma veemõõtjaga terves valdkonnas. Antud ettevõtte poolt pakutud lahendusi on juba eelmisest kümnendist kasutanud näiteks mitmed Saksamaa linnad, meie oma Tallinn oli nende üks esimesi kliente juba aastal 2003.

Lokaator pole mitte ainult nende ametlik müügiesindaja Eestis vaid ka Eesti Vee-ettevõtete Liidu liige. Võime oma professionaalsest kogemusest lubada, et Austria kvaliteet tasub end Eestis kindlalt ära.

Võta julgelt ühendust!

Kui tekkis huvi meie poolt pakutavate nutikate lahenduste vastu või küsimusi meie toodete või nendega seonduvate valdkondade kohta, tasub vaid meie poole pöörduda.

Meie kontaktid asuvad siin!

15.11.2016
Küsi julgelt!
Helista: +372 683 1904
Kirjuta: info@lokaator.ee