Õhukuivati ennetab suuri probleeme

Liigne õhuniiskus võib olla hädaks nii majapidamises kui tööstuses. Rõske või isegi aurune õhk võib aga pikemas plaanis tähendada tõsist kahju nii teie ruumidele kui ka tervisele. Õhukuivati on sel puhul hea valik ennetamaks kolme peamist probleemi:

Hallitus - paljude terviseprobleemide alge

Peale ilmselge häda, et hallitus rikub erinevad pindasid, halvendab see märgatavalt enesetunnet ja võib tekitada edasisi probleeme tervisega. Riskiks on see eelkõige keskmisest nõrgema immuunsüsteemiga inimestele (vanurid, lapsed, kroonilise või mööduva terviseprobleemiga inimesed jm), aga hallituse halb mõju võib avalduda igaühes.

Kõige parem viis hallitusega tegeleda on seda ennetada. Lahendusi leidub ka kui probleem on juba käes, kuid need tähendavad palju rohkem kulu, kui lihtsalt varakult oma ruumi jaoks õhukuivati rentida.

Putukad toast välja

Niiskus sobib paljudele kahjuritele, eelkõige putukatele. Kõige kahjulikumad nendest on kes silma ei hakkagi - tolmulestad, kelle väljaheited põhjustavad allergilisi reaktsioone. Putukad, keda palja silmaga näeb (nt prussakad või termiidid) ja kes muud kahju põhjustavad, elavad samuti niiskuses hästi.

Eneselegi märkamata võib putukaprobleem kasvada nii suureks, et läheb vaja ulatuslikku tõrjet. Õhukuivatiga saab oma ruumid muuta putukatele elukõlbmatuks.

Pildid / - - ttk-128-e

Kuiv pind ja ese ei roosteta

On ilmselge, et roostetama kippuvaid asju tuleb kuivas hoida. Ruum võib esmamuljel tunduda üsna sobiv, et roostetust ära hoida, aga iialgi ei või kindlalt teada, kas sellest on küllalt. Õhukuivatid on varustatud mõõdikutega, mis õhuniiskust mõõdavad ja garanteerivad vajatud kuivuse taseme.

Aga kui probleem on juba käes?

Soovitada probleemi ennetada võib kõlada frustreerivalt, kui seisategi hetkel niiskusest tekkinud hädade ees. Õhuniiskusega juba praegu tegelemine tagab, olenemata kas ennetamiseks või parandamiseks, et teie probleem ei tekigi või saab hõlpsamini lahendatud.

15.06.2016
Küsi julgelt!
Helista: +372 683 1904
Kirjuta: info@lokaator.ee