Niiskusekoguja muudab koduse õhu meeldivaks

Kui õhk ruumis on liiga niiske, toob see endaga kaasa mitmeid probleeme. Tekib nn ruumiõhu sündroom, mille tagajärjeks vesine nohu, kinnine nina, kipitav kurk, nahaärritused, iiveldus, uimasus, keskendumisraskused, aga ka hallitus seintel, mööbli kahjustumine jms. Kõige lihtsam lahendus sellele olukorrale on niiskusekoguja ehk õhukuivati muretsemine. Milleks niiskusekogujat vaja on, selle kohta loe artiklist Milleks on vaja õhukuivatit?

Kasutajad räägivad oma kogemustest

Foorumites küsitakse sageli, millist niiskusekogujat keegi kasutab ja missugused on kogemused. Toome siinkohal ära mõned vastused:

Parim hinna ja kvaliteedi suhe Saksa firmalt Trotec

Õhukuivati

Lokaator on juba viis aastat toonud maale Saksa firma Trotec õhukuivateid/niiskusekogujaid. Meie valikus on nii kodudesse kui suurtesse tööstushoonetesse sobivaid masinaid.

Õhukuivati TTK 68 E sobib keskmisesse kahetoalisse korterisse. Ilusa disainiga seadmel on kõik kaasaegsed funktsioonid: automaatne eelseadistatud niiskusetaseme hoidmine, reguleeritav tööaeg, pestav õhufilter, vee üleajamise kaitse jne, täpsemalt vaata siit.

Õhukuivati TTK 100 E on sobib kasutamiseks nii köetud kui kütmata ruumides. Paak mahutab 5,5 liitrit vett, antibakteriaalset õhufiltrit on kerge puhastada. Tehnilistelt omadustelt ületab see kõik sama kategooria mudelid. Täpsem kirjeldus siin

21.04.2016
Küsi julgelt!
Helista: +372 683 1904
Kirjuta: info@lokaator.ee