Milleks kasutada Trotek-i õhukuivateid ehitusel?

Trotec-i tööstuslikke õhukuivateid saab kasutada mitmetes erinevates kohtades: kodus, kontoris, töökojas, uute ehitiste kuivatamisel, kui arvuti – ja serveriruumides. Samuti vähendavad need bakterite kasvu nii praksistes kui laboratooriumides. Sobib nii veinikeldritesse, talveaedadesse ning sisebasseinidega ruumidesse.Kuivatab ruumid suvilas, keldris ja vannitoas ning pööningul, garaažis, raamatukogus, muuseumis, arhiivis.

Pildid / - - TTK seeria koos ujuva majaga

Trotec-i tööstuslikud õhukuivatid on kõik varustatud võimalusega juhtida kondenseerunud vesi äravoolu. Sellega tagate, et edukas kuivatamine toimub ka järelvalveta ruumis.

Samuti on kõik õhukuivatid varustatud hügrostaatilise kontrolliga. Lisaks sellele hoiavad nad ära bakterite leviku, kes vajavad niiskust, et püsida elus ning paljuneda. Kaitseb ka hallituse ning korrosiooni eest.

Milleks kasutada Trotek-i õhukuivateid ehitusel?

Järjest lühem ehitusele kulutatud aeg ning üha suurenev isoleeritud soojapidavate süsteemide kasutamine tähendab, et niiskus, mis tekib ehituse käigus ei saa enam täielikult ära kuivada. Veelgi tõsisem on asjaolu, et kasutajal on 200 – 300 % suuremad küttearved esimese kolme aasta jooksul – seda võrreldes kuiva hoone soojusjuhtivusega.

Trotec-i õhukuivatid tagavad kõikjal parima niiskuse kuivatamise võimsuse. Sellega säästes nii Teie raha kui ka aega.

Vaata õhukuivateid siit

Küsi julgelt!
Helista: +372 683 1904
Kirjuta: info@lokaator.ee