Magnetomeeter RD316

Sügavate luukide ja püstvarraste metalliotsija

Magnetomeeter RD316 reageerib raudmetallile ja maa magnetvälja muutusele, mistõttu sobib see püstvarraste ja sügavate objektide ostimiseks. Leiab püstvarda ja kaevuluugi kuni 2- meetri sügavuselt. Kasutavad kõik suuremad vee-, gaasi- ning geodeesiaettevõtted.

RD316 metalliotsija on mitmekülgne, lihtsalt kasutatav seade maa-aluste ferro-metalsete objektide leidmiseks.

Kasutades üht hiljutistest väljatöötlustest elektromagnetsignaali elektroonilise tasakaalustamise osas saavutamaks suuremat täpsust, suudab seade leida objekte, nagu geodeetiliste kindelpunktide metalltsentrid ja vaiad, spindlipikendused, kaped ja kaevuluugid kuni 2 m  sügavuselt. Suurte objektide, näiteks metallmahutid ja malmtorud  otsimisel on suurim sügavus kuni 4,5 meetrit.

Magnetomeeter RD316 on lihtne kasutada ja tal on mitmeid omadusi mis laiendavad tema kasutusvõimalusi. Lisaks helisignaalile, mis annab märku maa-aluse objekti leidmisest, kuvab vedelkristallnäidik signaalitugevust ja nivooindikaator dubleerib selle numbrilist näitu, mis on eriti oluline nn ”tihedalt asustatud piirkondades”. Patareide tühjenemise indikaator hoiatab, kui on uusi AA-tüüpi elemente vaja ning uuenduslik disain tagab hõlpsa ligipääsu patareidele.

Magnetomeeter RD316 ise on kerge, veekindel ja selle “käe järgi” kuju võimaldab mugavat kasutamist pikka aega järjest. Magnetomeeter RD316 magnetlokaator on magnetomeeter, mis töötab unikaalsel patenteeritud “flux gate” tehnoloogial ja võimaldab magnetilised andur-poolid elektrooniliselt tasakaalustada määratud tingimustele. Magnetomeeter RD316 saab seejärel näidata tippsignaali ferromagneetiliste objektide kohal tekitades kasvava helisignaali kui jõutakse objektini ja see ületatakse.   

Magnetomeeter RD316 andmed:

Näidik:                  LCD koos analoog-nivooribaga, numbriline näit ja patareide indikaator.

Kustutusklahv:     Erase ehk kustutusklahv võimaldab tugevamat signaali eritata ja otsida väiksemaid objekte suuremate objektide lähedal

Audioväljund:      Valjuhääldi veekindla Mylar’i koonusega

Toide:                  Kuus AA-tüüpi 1,5V patareid

Patareide eluiga: 100 tundi vahelduvat kasutust (alkaline patareid)

Kaal:                     ~1,3 kg          

Töötemperatuurid:       -18°C kuni 49°C

Küsi pakkumist!

Kood

10/RD316

Tarneaeg:

Tavapäraselt laos

Tüki hind

1060.00

 

 

Küsi julgelt!
Helista: +372 683 1904
Kirjuta: info@lokaator.ee