Kaabliotsija – sinu parim tööriist!

Nii mõnigi kord tuleb ette kaevetöid või elektrilisi ehitus-ja korrastustöid, kus on elulise tähtsusega tuvastada elektrikaablite asukohad.  Korraliku elektriprojekti joonise puudumisel on parimaks abivahendiks vastupidav ja täpne kaabliotsija.

Milliseid omadusi kaaluda kaabliotsija soetamisel?

Erinevad kaabliotsija mudelid

C.A.T4+ kaabliotsija– Maa-aluste kaablite ja metalltorude vältimiseks. Suurimaks erinevuseks on C.A.T4+ puhul lisafunktsioon, mis võimaldab seadme korras olekut testida internetiprogrammi abil. Tegu on multifunktsionaalse mudeliga, mis on oluliselt täpsema elektriväljafiltriga ning annab signaaliga märku kui otsitav kaabel on lähemal kui 30 cm. Ka generaatoril on olulisi täiendusi, mis võimaldavad tõsta võimsust kuni 10x. Antud lokaatoriga on võimalik leida ka peenikesi fiiberoptilisi kaableid, mis varem nii mõnelegi peavalu võisid tekitada. 

RD2000 SuperCAT+-  C.A.T.3+ täiendatud versioon geodeedile ning väiksemale trassivaldajale on veelgi enam täpsust ning kasutajamugavust pakkuv kaabliotsija mudel. Lokaatoril on võimas generaator, millel on kolm aktiivsagedust - madalsagedus 640 Hz konkreetse kaabli leidmiseks,  8kHz sagedus signaaltange kasutades ning tihedaima 33 kHz induktsioonirežiimi jaoks. Uus hinnatud funktsioon on püsiv sügavusnäitaja, mis muudab trassi täpse asukoha määramise lausa nauditavalt lihtsaks!  

RD7000+ lokaator – Uusim insenerilokaator vee-, elektri- kui ka sidesüsteemidele. Uudne kompassifunktsiooni teeb koheselt märgatavaks ka pisimadki muudatused kommunikatsiooni suundades. Kaabliotsijale on lisatud täiendus digitaalse filtri näol, mis lihtsustab alajaamade läheduses töötamist keskendudes vaid otsitavale signaalile. Lisaks lubab maksimumi- ja nullrežiimi korraga ekraanil kuvamine senisest enam täpsust kommunikatsiooni paiknevuse määramisel. Tänu uutele hõlbustavatele omadustele on just see klientide poolt enim armastatud kaabliotsija!

Toru- ja kaabliotsimisseade RD8000 Bluetooth– Mitmekülgne abimees toru- ja kaablite otsimisel! Lokaatori abil on võimalik muuta nii sagedust, võimsust kui ka seadistada kaabliotsija ooteasendisse ning seda ilma signaaligeneraatori juurde minemata! Lokaator töötab kuni 800 m kauguselt generaatorist tänu juhtmevaba andme-edastussüsteemile. See muudab kaabliotsija eriti mugavaks töövahendiks säästes aega. 

Multi-Detector 3-in-1– Lihtne ja loogiline kaabliotsija mudel! Parim abivahend seintest, põrandatest ja lagedest metalli ning elektrijuhtmete leidmiseks. Tööriistal on 2 erinevat tundlikkusrežiimi ning LED-valgusti, mis leitust valju helisignaaliga märku annab. Samuti on masin käepäraselt ja mugavalt disainitud, mis teeb sellest eriti kasutajasõbraliku toote.

Meie tootevalikusse kuuluvad erinevad kaabliotsijad nii metalli ja torude tuvastamiseks, kui vee-, elektri- ja sidesüsteemide leidmiseks. Lokaatorite täpsus ning mugavus iseloomustavad igat toodet pakkudes ka kõige nõudlikumale kliendile küllaldast valikut.

20.10.2013
Küsi julgelt!
Helista: +372 683 1904
Kirjuta: info@lokaator.ee