Kaabliotsija muudab töö muretumaks

Puurimised ja kaevamised on vastutusrikkad tööd ja võivad kaasa tuua erinevaid ebameeldivaid üllatusi. Üks ohtlikem nendest tuleneb sobiva elektriprojektijoonise puudumisest - kaablid võivad jääda ette ja kahjustatud saada. Joonis aga ei pruugi ka kindlust tuua, mille võiks tuua kaabliotsija. Funktsioonid ja omadused, mis selle eest hea seisavad, on näiteks:

Tehnoloogia säästab vaevast

Kvaliteetsed kaabliotsijad, eelkõige viimased mudelid, võimaldavad lisaks tavafunktsioonile valmis olla ka erijuhtudeks. Näiteks võib töö käigus tulla pistmist peenikese metallsoonega fiiberoptiliste kaablitega, mis oma suuruse tõttu võivad olla raskesti tuvastatavad ja on tänapäeval üha enam levinud. Otsijaga koos on võimalik sel puhul kasutada generaatoreid, mis signaali tugevdavad.

Samuti on muutumas standardiks tugevad elektriväljafiltrid. Kõrgepingekaablid ja alajaamad võivad kaabliotsija tööd segada, mis võib kasutaja pimedaks ohtude ees jätta. Tootjad on sellega arvestanud ja filtreid on selleks puhuks võimendatud.

Väiksem ajakulu

KaabliotsijaAeg on ükskõik milliseid töid teostades kriitiline ressurss. Kindlustunne nõuab sageli suure hulga aja veetmist, nii ka kaablite otsimisega. Jooniste otsa jäämise ja konstantne kontrollimise võib vabalt ära jätta lahendusega, mis tööd takistavaid kaableid kiirelt ja suure täpsusega leida võivad.

Aegasäästev täpsus on seega garanteeritud. Värskemad mudelid on varustatud erinevate funktsioonidega, mis selle kindlustavad.

Kindel investeering

Olenemata kas osta või rentida, standardsed kaabliotsijad paistavad silma oma usaldusväärsuse ja hea taluvusega. Tootjad on teadlikud, et kaablite leidmine on oluline ülesanne erinevates oludes, ja sellega on arvestatud - tulgu vihma või lund, olgu kas või kuni -20 kraadi külma.

Antud vahendite müügis on standardiks, et ostes on võimalik ka seda testida ja saada vastav sertifikaat seadme korrasolu kohta - muresid on seega aina vähem. Kasutajasõbralikkus, valmisolek ja kvaliteet iseloomustavadki tänapäeva mõõtmeseadete maailma.

30.06.2016
Küsi julgelt!
Helista: +372 683 1904
Kirjuta: info@lokaator.ee